Dormio maakt gebruik van cookies voor een goede werking van de site, voor tracking en voor het bijhouden van statistieken. Gaat u verder op de site? Dan stemt u erin toe dat wij cookies plaatsen.
Dormio Resort Maastricht en Dormio Hotel de Prins van Oranje zijn gewoon geopend. Wij begrijpen dat u met een gerust gevoel op vakantie wil, daarom nemen wij op onze resorts en hotels ook extra maatregelen. Conform de landelijke richtlijnen is een deel van onze faciliteiten geopend, u ziet hier een overzicht van alle faciliteiten. Of bekijk hier alle informatie rondom corona.
Om ervoor te zorgen dat u straks onbezorgd van uw vakantie in Dormio Hotel De Prins van Oranje kunt genieten, hebben we diverse maatregelen op het resort genomen in verband met COVID-19. Dit beleid is opgesteld conform de actuele landelijke richtlijnen.
Het landelijk beleid is erop gericht om 1,5 meter afstand van elkaar te houden en de hygiëne te waarborgen. Hiervoor hebben we verschillende maatregelen genomen, waar we iedereen ook ter plaatse aan herinneren. De onderstaande borden zult u op verschillende plaatsen in het hotel en op het resort tegenkomen.
Daarnaast gelden onderstaande richtlijnen bij het gebruik van de faciliteiten.
Conform de actuele landelijke richtlijnen zijn diverse faciliteiten geopend. Bekijk hier een overzicht van de faciliteiten die momenteel geopend zijn.
Daarnaast gelden onderstaande richtlijnen bij het gebruik van de faciliteiten.
Bij het gebruik van de faciliteiten gelden onderstaande richtlijnen.
Het stadscentrum van Maastricht ligt op 10 minuten fietsafstand van het hotel.
De reistijd met de auto naar andere plaatsen in de omgeving:
Valkenburg – 22 minuten
Gulpen – 26 minuten
Hasselt – 26 minuten
Luik – 30 minuten
Aken – 36 minuten
Brussel – 72 minuten
Nee, honden zijn niet toegestaan in het hotel.
Hotelgasten kunnen gratis parkeren bij het hotel.
Dormio Hotel De Prins van Oranje heeft 2- en 4-persoons hotelappartmenten, - suites en - kamers. Bekijk hier alle kamers.
Er geldt een rookverbod voor het hele hotel.
Ja, het hotel is bereikbaar met het openbaar vervoer.
Vanaf station Maastricht Centraal kunt u het beste 'Stadsbus 2 Richting De Heeg via MUMC' pakken.
Vervolgens stapt u uit bij de halte 'Malpertuisplein' en vanaf hier is het een wandeling van 14 minuten naar ons hotel.
Ja, in het hotel is een lift aanwezig.
Dormio Resort Maastricht en Dormio Hotel De Prins van Oranje hebben als eerste Dormio-resort een gouden Green Key certificaat in ontvangst genomen. Green Key is het internationale keurmerk voor duurzame bedrijven in de vrijetijdssector.
Ja, dit is mogelijk! Ja, dit is mogelijk. Hiervoor werken we samen met een betrouwbare partner. Voor een ritje van of naar het Vrijthof, het centraal station in Maastricht of het congres- en beurzencentrum MECC kunt u terecht bij Taxi Royal. Zij zijn telefonisch (of via Whatsapp) bereikbaar op +31 (0)43 310 00 81 of +31(0)6 46 82 57 23.
Ja, de parkeerplaats van het hotel beschikt over laadpalen waar u uw elektrische auto kunt opladen.
U kunt inchecken vanaf 15:00 uur.
U kunt uitchecken tot uiterlijk 11:00 uur.
De receptie van Dormio Hotel De Prins van Oranje is 24 uur per dag geopend.
Afhankelijk van de beschikbaarheid, kan een late check-out mogelijk zijn. Informeer tijdens uw verblijf bij de receptie naar de mogelijkheden en kosten.
De Mio Kids Club is geopend in de weekenden en tijdens de Nederlandse schoolvakanties. Bij de receptie van het resort ligt een speciaal Mio Kids Club-programma.
Geniet van een heerlijke lunch of uitgebreid diner bij ’t Proeflokaal Eten of ga lekker snacken bij de foodtruck van Dousberg Snack. Bij mooi weer kunt u buiten op het terras van ’t Proeflokaal Drinken heerlijk genieten van een drankje. Wanneer het wat frisser is, kunt u binnen heerlijk opwarmen onder genot van een kopje koffie met een punt vlaai. Op de 8ste verdieping van Dormio Hotel de Prins van Oranje is het Michelin-sterren restaurant Rantrée gevestigd. Hier kunt u terecht voor een heerlijke lunch en/of diner.
In verband met de landelijke richtlijnen, is de horeca vanaf 15 oktober 2020 (gedeeltelijk) gesloten. Bestellen en afhalen is wel mogelijk. Bekijk hier een overzicht van alle faciliteiten.
Ja, er is uitstekend (gratis) wifi-bereik in het hele hotel.
Hotelgasten kunnen gratis gebruikmaken van het binnenzwembad op Dormio Resort Maastricht. Dit zwembad is geschikt voor alle leeftijden. Inclusief glijbaan en kinderspeelbad.
Stadsfietsen, e-bikes en kinderfietsen van zeer goede kwaliteit en met een keuze uit verschillende versnellingen kunt u huren bij Fietsverhuur Dousberg op het Wilhelmusplein voor het hotel. Bij de fietsverhuur en de receptie zijn diverse fietsroutes en -kaarten verkrijgbaar om de prachtige omgeving van Maastricht te ontdekken.
U kunt ook voor uw komst een fiets reserveren via de website van Fietsverhuur Dousberg.
Bij het hotel zijn professionele wasmachines beschikbaar. Hier kunt u (tegen betaling) gebruik van maken. De wasserette is dagelijks geopend en bevindt zich in het gebouw van het zwembad. Het gebruik van de wasmachines en drogers kunt u betalen met pin of creditcard.
Als gast van Dormio Hotel De Prins van Oranje kunt u gratis gebruik maken van ons binnenzwembad.
Als gast van Dormio Hotel De Prins van Oranje kunt u gebruikmaken van alle faciliteiten op Dormio Resort Maastricht, bekijk hier alle faciliteiten.
Indien u rechtstreeks bij Dormio een reservering heeft gemaakt, kunt u wellicht uw verblijf te verlengen. Uiteraard is dit op basis van beschikbaarheid. Neem hiervoor contact op met onze reserveringsafdeling via booking@dormioholidays.nl of telefonisch via 026-3537725.
U kunt hiervoor contact met ons opnemen via booking@dormioholidays.nl of telefonisch via 026 – 353 77 25.
Indien er nog beschikbaarheid is, kunt u vandaag tot 17.00 uur via de website een accommodatie boeken. Wilt u na 17.00 uur boeken? Neem dan even telefonisch contact op met de receptie op telefoonnummer +31 (0)43 204 30 80. We kijken graag voor u naar de mogelijkheden!
Uiteraard kunt u ook telefonisch reserveren. Wij helpen en adviseren u graag over de mogelijkheden. U kunt contact opnemen met onze reserveringsafdeling op telefoonnummer 026 353 77 25.
Via onze website kunt u 24 uur per dag reserveren. Wilt u liever iemand telefonisch spreken? Wij helpen u graag met uw reservering of bij specifieke vragen of wensen. U kunt contact opnemen met onze reserveringsafdeling op telefoonnummer 026 353 77 25.
U ontvangt binnen twee werkdagen na reserveren een bevestigingsmail inclusief factuur per e-mail.
U ontvangt van ons geen betalingsbevestiging.
Jazeker, uiteraard kunt u bij ons meerdere accommodaties reserveren. Het is momenteel helaas niet mogelijk om via de website meerdere accommodaties tegelijkertijd te reserveren. U kunt per woningtype een nieuwe reservering maken of contact opnemen met onze reserveringsafdeling via booking@dormioholidays.nl of 026 353 77 25. Zij helpen u graag!
U ontvangt van ons geen reisbescheiden. U kunt inchecken met de reserveringsbevestiging/factuur.