Dormio maakt gebruik van cookies voor een goede werking van de site, voor tracking en voor het bijhouden van statistieken. Gaat u verder op de site? Dan stemt u erin toe dat wij cookies plaatsen.
Sfeervol en luxe appartement tot 6 personen. De woonkamer heeft een luxe open keuken met eethoek. Er is een comfortabele zithoek met een slaapbank (140 x 200 cm). Er zijn 2 slaapkamers en een badkamer met douche, toilet, bidet en wastafel. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een ruim gemeubileerd terras met een prachtig zeezicht.
3 overnachtingen 14-7-2022
€ 730,40
{{FormatDate(RateplanResult.Reservation.arrival)}} / {{FormatDate(RateplanResult.Reservation.departure)}}
De Amerador Deluxe is een sfeervol en luxe appartement geschikt voor maximaal 6 personen. De woonkamer heeft een moderne open keuken met luxe inbouwapparatuur, zoals een vaatwasser en wasmachine, en een eet- en zitgedeelte met een slaapbank (140 x 200 cm). Er zijn 2 slaapkamers, waarvan één met 2 eenpersoonsbedden en één met twee eenpersoonsbedden die zijn opgemaakt als een tweepersoonsbed. Daarnaast beschikt het appartement over een moderne badkamer met douche, toilet, bidet en wastafel. Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het ruime, gemeubileerde terras dat u een prachtig zeezicht biedt. In het hele resort is gratis wifi aanwezig.
Het gebruiksoppervlak is circa 55 m2.
De indeling van het appartement kan afwijken. De plattegronden en beelden geven een goede impressie, maar zijn slechts ter illustratie.
Inchecken |
Inchecken is mogelijk vanaf 17:00 uur. |
Uitchecken |
U kunt uitchecken tot uiterlijk 10:00 uur. |
Eindschoonmaak |
Schoonmaak, wisseling bedlinnen en handdoeken: 2x per week |
Betalingsmogelijkheden |
Bij reserveringen met een flexibele prijs dient de volledige reissom uiterlijk 14 dagen voor aankomst te worden voldaan. Bij reserveringen met een standaardprijs (niet annuleerbaar, niet restitueerbaar, niet wijzigbaar) dient de volledige reissom direct voldaan te worden. Tijdens het boekingsproces wordt u doorgeleid naar onze betaalprovider waar u online uw aanbetaling kunt voldoen. |
Huisdier(en) |
De huisdierentoeslag bedraagt € 59,50 per hond, per verblijf. Huisdieren zijn altijd op aanvraag. |
Algemene voorwaarden |
Lees hier onze algemene voorwaarden |
Algemene informatie |
Buiten de vakantieperiodes kan het voorkomen dat Nuzza Beach & Terrace Restaurant niet dagelijks geopend is. In de periode van 1 december tot en met 31 maart wordt het zwembad niet verwarmd. |
Borg |
Er kan een borg gevraagd worden. De borg kan met pin of creditcard voldaan worden. Het bedrag wordt, na controle, later terug gestort. De hoogte van de borg bedraagt € 300 per appartement. |